9.7.2020
EL TORO
EL TORO

Kvalitní on-line prezentace – váš nejlepší business přítel

Internetové připojení vždy a všude. Každodenní nezbytnost. Dnešní společnost se bez spojení s okolním světem prostřednictvím on-line už neobejde. Tak proč by měl být váš business pozadu?

Doba je rychlá a konkurence roste jak houby po dešti. V dnešním světě už nestačí mít skvělý produkt nebo službu. Základem je být vidět, být slyšet a nezapadnout v davu. Nebýt jednou společností z mnoha. Myslete na to až budete přemýšlet, kterou cestou se s vaším businessem vydat dál.

 

Na velikosti nezáleží

Alespoň ve světě on-line ne. Nezáleží na tom, zda jste malá rodinná firma, nebo společnost s desítkami zaměstnanců. Tady máte startovní linii stejnou. K tomu, abyste mohli bojovat o první příčky v prodejích potřebujete kvalitní marketingovou strategii. Díky ní se neztratíte v moři konkurence a vaše výrobky či služba se tak dostane do cesty těm správným lidem – vašim budoucím zákazníkům.

 

Na vzhledu záleží

V případě webové prezentace se rozhodně nejedná o žádnou povrchnost. To, jak váš web vypadá, říká o vaší společnosti mnohé. Pokud nejste v tomto směru technicky a znalostně vybavení, není od věci požádat o pomoc odborníky. Web ušitý horkou jehlou na koleni sice zřejmě nějakým způsobem fungovat bude, zákazníků ale zřejmě příliš nenaláká.

Jak už jsme řekli, kvalitní marketingová strategie k vám zákazníky dokáže přivést. Kromě toho ale určitě chcete, aby si z vaší webové prezentace také něco odnesli. Vzpomínky na pomalé načítání, sekající se stránky nebo zastaralý design to ale nebudou.

 

Buďte zákazníkovi po boku – vždy a všude

Víte, odkud lidé na weby přicházejí nejčastěji? Ano, je to mobilní telefon. A víte, co je dokonale odradí? Web, který si s telefonem nerozumí. Proč odradit potenciálního zákazníka něčím tak jednoduchým, jako je nefungující responzivita? Chtějte web, který bude funkční. Takový, který zákazníka pozve dál, ať už si ho bude prohlížet na jakémkoliv přístroji.

 

Buďte vidět

Víte, co lidé dělají, když se nudí? Ano, scrollují ve svém prohlížeči či v sociálních médiích. A tam všude můžou najít koho? No ano, vás! Usnadněte jim to. Pomožte najít těm správným lidem tu správnou službu (tu vaši, samozřejmě). Kolikrát jste si už něco koupili jen proto, že jste na danou věc či službu narazili ve správný okamžik, byť naprosto neplánovaně? Tak vidíte. A nejste sami.

 

Je to jednoduché. Nikdo nechce ztrácet čas složitým hledáním. Zákazníci chtějí servírovat na zlatém podnose. Pokud to nebudete vy, bude to někdo jiný. Nedejte konkurenci příležitost. Váš business vám poděkuje.