8.9.2020
EL TORO
EL TORO

Kouzelné schopnosti PPC

Váš business se může dostat do světa pomocí mnoha cest. Od klasických reklam v novinách či rádiu, přes billboardy až po on-line marketing. Každá má své pro a proti. Poslední varianta ale nabízí více pro, než proti. Jednou z variant on-line marketingu jsou PPC reklamy. Co že je na nich tak skvělého a proč byste je neměli na své podnikatelské cestě přehlížet?

Snadná měřitelnost

Žádné záhady okolo. Jedním z hlavních benefitů tohoto způsobu inzerce je měřitelnost. Při použití adekvátních nástrojů okamžitě vidíme, jak si vaše kampaň vede. Snadno tak zjistíme počet prokliků i konverzí, odkud k vám lidé přicházejí a kdo vůbec vaši zákazníci jsou. Díky tomu víme, zda vaše kampaň míří správným směrem, nebo je potřeba změnit kurz.

 

Rychlý nástup

Na rozdíl od SEO optimalizace, která je-co se viditelných výsledků týče-během na dlouhou trať, efekt PPC kampaně je v podstatě okamžitý. Zároveň snadno a rychle zasáhneme pozornost i těch lidí, ke kterým se váš brand zatím nedostal. A to znamená jediné. Noví zákazníci, nové poptávky = větší příjmy.

 

Flexibilita

Flexibilita nejen co se investice týče je další výhodou. Výše investované částky není pevně dána. Zároveň můžeme tuto částku kdykoliv a okamžitě zvýšit, pozastavit nebo jen snížit. Vše je v režii vás a vašich možností.  To stejné platí o nastavení a parametrech dané kampaně. Výsledky nejsou podle vašich představ? Zkontrolujeme nastavení, kampaň upravíme a přizpůsobíme tak, aby výsledky byly 100%.

 

Přímá střela do černého

Se správně nastavenou PPC kampaní svůj cíl neminete. Víme, kdo jsou vaši potenciální klienti a víme, kde je hledat. PPC kampaň si je najde a vaši společnost jim naservíruje na zlatém podnose. Neutrácejte peníze tam, kde o vaše služby není zájem. Zaměříme se na tu pravou cílovou skupinu a vyjdeme jí pěkně naproti.

 

Kdy PPC kampaň použít?

  • Když chcete zvýšit povědomí o vaší společnosti a tím navýšit prodeje
  • Když chcete zvýšit příliv potenciálních zákazníků na vás web
  • Když chcete efektivně oslovit budoucí i stávající zákazníky
  • Když nechcete utrácet za reklamu bez měřitelných výsledků

Rádi budeme vaši průvodci ve světě PPC. S námi bude vaše kampaň pod dohledem. Chcete se podívat, jak pracujeme a které společnosti rostou s námi? Podívejte se zde