8.6.2020
EL TORO
EL TORO

Jak vybrat digitální agenturu pro váš business?

Každý majitel společnosti si pro svůj business přeje to stejné – úspěch. K tomu vám v současné době může velmi účinně pomoci svět on-line. Jak ale zařídit, aby on-line pracoval ve váš prospěch? Především volbou správného partnera v digitálním světě.

Kvalitní digitální agentura má totiž tajné zbraně, které vám mohou chybět – ty správné technologie a především zkušenosti. Kvalitní agentura ví, co funguje. Ví, kam investovat vaše peníze tak, aby se vám brzy vrátily. Ví, kde jsou vaši potenciální zákazníci a jak je k vám přivést.

 

Na trhu je dnes agentur nepřeberné množství. Jak ale vybrat tu správnou?

 

Určete si své cíle

Vědět, co od agentury chcete, kam byste rádi směřovali a jak si svůj úspěch představujete je základ. Znalost těchto faktorů vám pomůže vydat se ve výběru správným směrem.

Udělejte si přehled

Pokud vás má agentura kvalitně reprezentovat v on-line světě, měla by kvalitně reprezentovat i sebe a své služby. Projděte si webové stránky. Jsou dostatečně rychlé? Obsahují fakta nebo spíše nekonkrétní omáčku okolo? Působí profesionálně a přehledně? Prezentují úspěchy a výsledky práce? Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, jste na správné cestě.

Zjistěte, co vám agentura nabídne

Komplexní služby jsou klíč k úspěšné spolupráci. Jen tak si můžete být jisti, že levá ruka ví, co dělá ta pravá. Specialisté na každou část marketingu pod jednou střechou spolu budou vždy komunikovat všechny potřeby vašeho businessu lépe, než několik pracovníků externích.

Přemýšlejte o ceně jinak

Pokud jste si již napsali o cenovou nabídku a dostalo se vám podstatně rozličných částek, nedejte vždy na cenu nejnižší. Dobře si zhodnoťte, co za danou cenu dostanete. Nabízí daná agentura komplexní služby? Mohu se na ni obrátit i v otázkách business rozvoje? Mohu dohledat konkrétní výsledky jejich práce? Často totiž zjistíte, že za na první pohled vyšší částku dostanete mnohem vyšší přidanou hodnotu a lepší či dokonce garantované výsledky.

Dejte na reference

Kde nejlépe uvidíte reálné výsledky agentury, než na jejich předchozích klientech a projektech? Udělejte si průzkum a podívejte se, kdo jejich klienti jsou. Kvalitní agentura své úspěchy prezentuje na webu, protože si za nimi stojí. Našli jste konkrétní projekty a čísla? Výborně. Našli jste jen nicneříkající slovní klišé? Hledejte dál.

Komunikace je klíčem k úspěchu

Zajímá se agentura o vás a váš business? Má spoustu doplňujících otázek? Vkrádá se vám do hlavy pocit, že je to obtěžující a že odborníci by přece měli spoustu věcí znát sami od sebe? Chyba. Pravda je taková, že perfektní znalost vás a vašeho produktu či služby je naprostý základ. Z marketingové strategii nikdy neuděláte úspěšnou marketingovou strategii, pokud nevíte, pro koho ji děláte. Web nikdy nebude na míru, pokud není jasné, jaké jsou vaše představy a kdo ho bude používat. Pokud s vámi v agentuře prohodili pár slov a dali se do práce, ruce pryč.

 

Dejte si na čas. A dejte na své pocity. Jen tak můžete správně vybrat agenturu, která váš business vystřelí na vrchol úspěchu.

Jak pracujeme my v EL TORO? Na to se můžete podívat ZDE.