21.5.2020
EL TORO
EL TORO

Jak na produktivní home office

Nejen vztahy na dálku mohou být někdy komplikované. Donutila vás současná situace přesunout zaměstnance v kanceláři do kanceláře domácí? Nebo je home office běžnou součástí vašich pracovních dní? Tak či tak, dnes se dozvíte, jaké aplikace vám mohou značně usnadnit život, zvýšit produktivitu a zkvalitnit vaši týmovou komunikaci na dálku.

Slack

Tato jednoduchá aplikace vám umožní rychlou a efektivní komunikaci. Můžete komunikovat s každým zaměstnancem zvlášť, tvořit celé týmy, zasílat soubory nebo volat. Propojení s dalšími aplikacemi samozřejmostí.

Microsoft Teams

Další funkční aplikace usnadňující komunikaci. Opět se nabízí možnost soukromé konverzace, tvorba týmů nebo skvělé propojení aplikace s kalendářem. Konferenční hovor nebo sdílená obrazovka? Žádný problém. Aplikaci si můžete stáhnout do svého desktopu, mobilního telefonu nebo si ji zapnout v on-line verzi.

Asana

Tento chytrý „diář“ je dalším skvělým pomocníkem. Prostřednictvím Asany můžete zadávat úkoly sobě i týmu, určovat zodpovědnou osobu projektu či úkolu a zadávat termíny realizace. Úkoly můžete také sdílet napříč týmy nebo projekty. Díky tomuto programu se vám již nestane, že byste na něco zapomněli.

Freelo

Další – česká – oblíbená varianta diáře, který vám pohlídá všechny úkoly. Pokud si s něčím nevíte rady, Freelo disponuje také aktivní českou podporou, která vám se vším ráda poradí. Tato aplikace nabízí i time tracking nebo finanční řízení projektu.

Miro

Tato interaktivní nástěnka pomůže udržet všechny vaše nápady a podněty na jednom místě, hezky pohromadě. Žádná myšlenka neuteče.

OneDrive

Všechny firemní soubory dostupné kdekoliv a kdykoliv. Soubory sdílené nebo soukromé, průběžně se ukládající, dostupné z jakéhokoliv zařízení a v bezpečí.

 

Aplikací najdete nepřeberné množství, sami vyzkoušejte, která bude vašemu týmu vyhovovat nejlépe. Tohle jsou ty, které pracují pro EL TORO na jedničku. Jejich používáním ušetříte čas, usnadníte práci sobě i týmu a získáte přehled. Home office totiž nemusí být nutné zlo a při správné organizaci může výborně pracovat ve váš prospěch.